Petice

20. června 2008 v 16:31 | Maggie023 |  Novinky
Právě jsem se dozvěděla něco, co od Th nazývám podrazem evropských fanoušků! Na amerických verzích albe "Scream" je zvláštní VIp kód, díky kterému se můžeš přihlásit na jisté VIP stránky Tokio Hotel. Na těchto stránkách se nacházejí různé neveřejné fotky, videa apd. Součástí té stránky je také VIP blog, na který kluci každý týden něco napíšou a zveřejní přibližně 4-5 fotek.
V blízké době se na blogu bude konat chat, na kterém kluci podle slibu odpoví na každou otázku. Nejhorší je, že fanoušci z evropy nemají šanci dostat se na jakoukoli stránku chráněnou VIP kódem, protože každé americké album "Sream" má svůj kód a ten se na akci může použít jen jednorázově. Z toho vyplívá, že nestačí poprosit nějakou kamarádku z ameriky a používat její kód. Jedinou možností je, získat album, které je pouze na amerických pultech. Takže těm, co se o to budou pokoušet přeji hodně zdaru.
Petice
Prosím kopírujte na své blogy!
Ale se zdrojem: www.THtvvins.blog.cz
Všichni, kdo to četli jsou pobouřeni, proto jsme se rozhodly vytvořit petici.
Pokud se chcete naší petice zúčastnit a bojovat tak za to, aby TH nějakou podobnou akci uspořádali i pro evropské fanoušky, napište nám své jméno a město, kde bydlíte na e-mail THtvvins@seznam.cz nebo do kometnů.
Lucky
Děkujeme všem, co se účastní!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama